Nasz Sprzęt

Firma Mat-Bud

Doskonale zdaje sobie sprawę jak ważny jest sprzęt na pracach budowy. Dzięki niemu możemy wykonać każdy skomplikowany projekt. Zobacz jak możemy Tobie pomóc 

Nasz sprzęt

Specjaliści z firmy budowlanej MAT-BUD

doskonale zdają sobie sprawę, jak istotny w branży budowlanej jest odpowiedni sprzęt. Zarówno ten ciężki jak i lekki. W celu zapewniania naszym kontrahentom profesjonalnych i skomplikowanych usług, kładziemy nacisk nie tylko na rozwój pracowników ale także na sukcesywną rozbudowę parku maszynowego, gdyż właśnie on, wraz z umiejętnościami operatorów, jest kluczem do wykonywania naprawdę wymagających i inspirujących projektów. Robimy wszystko w tym kierunku, aby nasi klienci nigdy nie usłyszeli od nas odpowiedzi „nie możemy tego wykonać gdyż (…)”.Wręcz przeciwnie, dzięki kompletowaniu odpowiedniego sprzętu, który posiadamy na własność, jesteśmy w stanie podjąć się wielu prac.

Nasze maszyny

Wykorzystywane są przez operatorów z MAT-BUDu jak i są wypożyczane kontrahentom, których specyfika działania nie wymaga utrzymywania dużego parku maszyn specjalistycznych.

Sprzęt jest często poddawany przeglądom, pod względem technicznym znajduje się w bardzo dobrym stanie. Krótko mówiąc, jest stale gotowy do pracy. Robimy wszystko, by praca z użytkiem naszych maszyn była bezpieczna dla człowieka, oraz jak tylko to możliwe, podążała za duchem ekologii.

Siłą firmy MAT-BUD jest posiadanie własnego sprzętu budowlanego.

Sprzęt ciężki

Sprzęt lekki

FIRMA MAT-BUD

Oferujemy usługi transportowe w oparciu o własną flotę samochodową.  Dowiedz się więcej. 

Masz pytanie?

Napisz do nas