O NAS

Firma Mat-Bud

Poznaj naszą firmę budowlaną Mat-Bud od początku naszego istnienia. Jesteśmy na rynku już od 29 lat, a nasze zaufanie do naszych klientów jest najważniejsze.

Poznaj Naszą Historię

Firma Mat-Bud Istnieje od 1991

Od początku

Historia naszego przedsiębiorstwa sięga roku 1991, kiedy to powstała firma INSTALATOR Sp. J. W wyniku jej przekształcenia w 2003 roku powstała firma budowlana MAT-BUD, która ma obecnie na swoim koncie wiele inspirujących, ciekawych projektów, wymagających od nas zaangażowania i szerokiej wiedzy technicznej jak również doświadczenia.

Właścicielami firmy są Pan Krzysztof Moskal i Pan Mateusz Moskal, ludzie niezwykle kreatywni, konsekwentnie realizujący długoletnią koncepcję rozwoju przedsiębiorstwa. MAT-BUD dzięki właściwemu zarządzaniu stale rozwija się niezależnie od sytuacji rynkowej i gospodarczej.

„Naszym celem nigdy nie było tylko stworzyć firmę. Wielu ludzi mylnie sądzi, że przez to nie dbamy o przychody, zyski i tym podobne rzeczy. Ale nie być tylko firmą oznacza dla mnie, że robimy nie tylko biznes – budujemy coś, co naprawdę uczyni świat lepszym.

O naszej firmie

Mat-Bud

Firma budowlana MAT-BUD to niewielkie, ale prężnie działająca firma, które stale wzbogaca się o kolejne doświadczenia. Obecnie zatrudniamy ponad 50 pracowników, stawiamy na ich doskonalenie i rozwój, po to by wykonywane projekty i usługi stawały się coraz bardziej imponujące.

Gdzie się znajdujemy

MAT-BUD z siedzibą w Bobrownikach Wielkich, działa na terenie województw: małopolskiego, świętokrzyskiego jak również podkarpackiego. 

Naszym największym atutem są wykwalifikowani, doświadczeni pracownicy, własny nowoczesny sprzęt, bogate zaplecze techniczne oraz oczywiście wieloletnie doświadczenie. Nasi kontrahenci doskonale wiedzą, że dotrzymujemy przyrzeczonych terminów, nasze wszelkie działania są na tyle optymalne, jak to tylko możliwe. Naszym celem nie jest po prostu wykonanie kolejnego zlecenia, a dołożenie wszelkich starań aby wszystkie projekty były realizowane w sposób wysoce profesjonalny.

Nasza specjalizacja

Firma budowlana MAT-BUD od lat podejmuje się wykonywania prac budowlanych w różnych zakresach. Podejmujemy się prac w charakterze generalnego wykonawcy, jak również bywamy niezawodnym partnerem jako podwykonawca danego projektu.

Mat-Bud

Dlaczego My?

Istniejąca od wielu lat na polskim rynku firma MAT-BUD doskonale wpisuje się w szeroko pojęty sektor budowlany. Celem jest nieustanne poszerzanie oferty, wykonywanie prac budowlanych w oparciu o nowe koncepcje, jednocześnie wykorzystując solidne i sprawdzone rozwiązania. Nasza misja polega na wprowadzaniu nowych trendów, ciągłym podnoszeniu poprzeczki pod względem wysokiej jakości począwszy od etapu tworzenia poprzez realizację, aż do momentu ukończenia prac.

DBAMY O EKOLOGIĘ

oraz porządek na miejscu budowy, stale podnosimy kwalifikacje naszych pracowników, zapewniamy im pracę na wysokiej jakości sprzęcie, dzięki czemu realizowane cele wykonywane są szybko i skutecznie. Każda inwestycja traktowana jest w sposób indywidualny, towarzyszy jej profesjonalne doradztwo w zakresie doboru materiałów budowlanych. Koncepcje budowy tworzymy wraz z inwestorem, podążamy za jego marzeniami oraz wymogami, w pełni wspieramy w tworzeniu zaplecza pod inwestycję. 

BRANŻA BUDOWANA

jak i nowoczesne koncepcje nie mają przed nami tajemnic. Działamy w obszarach budownictwa przemysłowego, budownictwa mieszkaniowego, budownictwa infrastruktury technicznej. Jesteśmy aktywni w dziedzinie usług remontowych i naprawczych jak również usług transportowych.

MAT-BUD

JEŚLI MOŻESZ WYOBRAZIĆ TO, TO MY MOŻEMY TO ZBUDOWAĆ!
POWIEDZ NAM WIĘCEJ O SWOIM PROJEKCIE

Certyfikat

KAPITALNA FIRMA

Firma Mat-Bud otrzymała certyfikat „Kapitalna firma”, która zaświadcza o ponadprzeciętne dbanie o swoich Pracowników i bierze udział w Programie Kapitalna Firma

Masz pytanie?

Napisz do nas