Polityka Prywatności

Firmy Mat-Bud

Niniejsza Polityka prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych udostępnianych przez Użytkowników.

Informacje ogólne

Administratorem danych osobowych przetwarzanych przez fbmatbud.pl jest firma budowlana Mat-Bud z siedzibą pod adresem ul. Długa 122, 33-131 Bobrowniki Wielkie.

Bezpieczeństwo Twoich danych jest dla nas bardzo ważne, dlatego chronimy i nadzorujemy ich przetwarzanie. Nie udostępniamy ich stronom trzecim i nie sprzedajemy ich zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych. Dane są gromadzone przez nas wyłącznie w celach statystycznych i ze względu na możliwość skontaktowania się z nami lub zamówienia usługi.

W przypadku wątpliwości lub naruszenia bezpieczeństwa prosimy o kontakt mailowy: matbud1@o2.pl

Jak gromadzone są dane?

Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach w następujący sposób:
a) poprzez dobrowolnie wprowadzone informacje w formularzu kontaktowym
b) poprzez zbieranie „ciasteczek”
c) za pośrednictwem mediów społecznościowych (Facebook, Instagram itp.)
d) poprzez wtyczki analizy statystyk (Google Analytics)

Witryna zbiera informacje podane dobrowolnie przez użytkownika.

Witryna może zawierać linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Strony i nie są w żaden sposób nadzorowane przez firmę budowlaną Mat-Bud. Strony te mogą mieć własne zasady i przepisy dotyczące prywatności, które zalecamy przeczytać.

Jakie masz prawa?

Pamiętaj, że masz następujące prawa:

Prawo dostępu do twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
Prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania,
Prawo do przenoszenia danych,
Prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w określonym celu, jeżeli wcześniej wyraziłeś taką zgodę,
Prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez naszą firmę.

Formularz kontaktowy

Informacje zebrane w formularzu są podawane dobrowolnie przez użytkownika. Są one jednak niezbędne do celów kontaktowych, złożenia zamówienia lub otrzymania faktury za usługę. Dane mogą być archiwizowane na serwerach nazwa.pl lub wewnętrznym serwerze firmy. Nie są udostępniane stronom trzecim.

Pliki cookie i statystyki

Pliki cookie są gromadzone w celu poprawy dostępności strony internetowej lub automatycznego wypełniania formularzy.

Wtyczki Google Analytics zbierają dane wyłącznie do celów statystycznych. Danymi mogą być np. Dane demograficzne, język, ruch na stronie internetowej itp. Jednak nie jednoznacznie identyfikują one konkretnej osoby.

Media społecznościowe

Strona korzysta z wtyczek Facebooka, YouTube’a i Instagrama. Mogą pojawiać się w postaci linków na stronie. Takie strony internetowe działają niezależnie od Strony i nie są w żaden sposób nadzorowane przez vessto.com. Strony te mogą mieć własne zasady i przepisy dotyczące prywatności, które zalecamy przeczytać.

Wtyczki są zawarte w celu umożliwienia udostępniania treści, komentowania lub prezentowania treści publikowanych przez fbmatbud.pl na tych stronach.

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany polityki prywatności strony internetowej, na którą może mieć wpływ rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych i rozwój naszej strony internetowej. Poinformujemy Cię o wszelkich zmianach w sposób widoczny i zrozumiały.